Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Filiz Özdemir, resmen adaylığını açıkladı

CHP Bandırma Kadın Kolları

CHP Bandırma Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Özdemir basın toplantısı düzenleyerek 31 Mayıs’ta düzenlenecek genel kurulda başkan adayı olduğunu açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Kadın Kolları Olağan Seçimli Genel Kurulu 31 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. Kurul öncesinde başkanlık için aday olan iki isim açıklandı. Geçtiğimiz hafta Necla Bıçkıcılar’ın adaylığını açıklamasının ardından CHP Bandırma Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Özdemir de basın toplantısı düzenleyerek başkan adayı olduğunu duyurdu. Özdemir’in açıklamasına destek verenler arasında eski CHP Bandırma Kadın Kolları Başkanları da yer aldı. Destek veren herkese teşekkür eden Başkan Adayı Filiz Özdemir, “Ülkemizin ve şehrimizin geleceğine dair duyduğum sorumluluk bilinciyle, kadınlarımızın toplumsal ve siyasal yaşamda daha güçlü, etkin ve etkili bir rol üstlenmesi için yola çıkmış bulunmaktayım. CHP’nin köklü değerleri ve ilkeleri doğrultusunda, kadınlarımızın sesini daha gür duyurabilmek, hak ve eşitlik mücadelesine katkı sunabilmek adına aday oldum. ”diye konuştu.

ÖZDEMİR, 31 MAYIS’TA YAPILACAK KURULA HERKESİ DAVET ETTİ

31 Mayıs’ta yapılacak olan kurulun bir demokrasi şöleni olacağını belirten ve herkesi davet eden Özdemir, “Göreve geldiğimde, kadınlarımızın ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda daha fazla söz sahibi olmaları, hak ettikleri değer ve saygıyı görmeleri için projeler üretecek ve bunları hayata geçirmek için var gücümle çalışacağım. Ayrıca, gençlerimize yönelik eğitim ve istihdam fırsatlarının artırılması için de çaba göstereceğim. Bandırma’nın enerjik ve dinamik kadınlarıyla birlikte, dayanışma ve kardeşlik içinde daha güzel yarınlar inşa edeceğimizden hiç şüphem yok. Hep birlikte, güçlü kadın, güçlü Bandırma ve güçlü Türkiye idealimize ulaşacağımıza inanıyorum. Bu süreçte desteğinizi ve katkılarınızı bekliyor, tüm Bandırma halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

HABER MERKEZİ