Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ergin: “Hedefim Bandırma’yı vilayete hazırlamak”

Önceki dönem Bandırma Belediye

Önceki dönem Bandırma Belediye Başkanı Durgut Ergin, “Hedefim Bandırma’yı Vilayete hazırlamak” diyerek aday adaylığını açıkladı.

Başvuru süreci devam eden 31 Mart Yerel Seçimleri için aday adayları belli olmaya devam ediyor. AK Parti’den aday adaylık başvurusu yapan isimler arasında önceki dönem Bandırma Belediye Başkanı Durgut Ergin de yer aldı.

AK Parti Bandırma İlçe Teşkilat binasında aday adaylığı başvurusunu duyuran Ergin, “İstanbul Teknik Üniversitesi 1966 mezunuyum. 57 senelik mühendislik hayatım var. Bir dönem 94-99 yılları arasında Doğru Yol Partisi’nden Belediye Başkanı Adayı oldum ve 5 sene boyunca Belediye Başkanı oldum. O yıllarda Bandırma’nın su sıkıntısı vardı. Yaptığım çalışmalar neticesinde Bandırma’daki su sıkıntısını çözdüm. Devletin bütçesinden bize verilecek bir bütçe yoktu. Benim hayat tecrübemde, sırtımda 5 yıllık bir Belediye Başkanlığı ve Mühendislik tecrübesi var. Bandırma’ya Belediye Başkanı olmak için hedefim, Bandırma’yı vilayete hazırlamak. Belediye Başkanı olmak için talibim. Vilayet olmayan Bandırma’ya benim gibi bir adam lazım.” dedi.

“BANDIRMA’DA ÇEŞİTLİ HİZMETLER VERDİ”

Durgut Ergin’in Belediye Başkanlığı döneminde önemli hizmetler verdiğini söyleyen Bandırma Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, “Bir döneme damgasını vuran ve Bandırma’da su konusunda ciddi çalışmalar yapan önceki dönem Bandırma Belediye Başkanı Durgut Ergin, AK Parti saflarına katılmış ve AK Parti’den Bandırma Belediye Başkanı aday adayı olmuştur. Bizim için çok gurur verici. Durgut Bey bu bölgenin önemli değerlerinden, isimlerinden biri. Üniversite okumanın zor olduğu yıllarda İnşaat Mühendisliği okuyup, bitirmiş. Bandırma’ya döndüğünde Belediye Başkanı olduğu zaman çeşitli hizmetler verdi. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Göstermiş olduğu medeni cesaret ve AK Parti’den katıldığı için çok teşekkür ediyorum.” dedi

Haber: Selin Girgin

Reklamı Geç