Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dursun Mirza Bandırmaspor taraftarından özür diledi

Bandırmaspor hakkında yaptığı açıklama

Bandırmaspor hakkında yaptığı açıklama nedeniyle taraftarların tepkisini toplayan Dursun Mirza, konu ile ilgili açıklamada bulundu.
CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, geçtiğimiz cumartesi günü düzenlediği iftar programında gündemdeki konular hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

Bandırmaspor’da Erhan Elmastaş’ın başkan olduğunu dönemle ilgili konuşan Mirza, “Bandırmaspor’a 52 milyon lira kaynak sağladık o dönemde. Herkes alıyor. Futbolcu, menajer, antrenörler alıyor. Taraftarlar da istiyor. Taraftarlara otobüs vermezsen, bedava maç bileti vermezsen daha takım sahaya çıkmadan yönetim istifa diye bağırıyor. Biliyorsunuz o bağıran adamları, o süreçleri…”sözleri üzerine Bandırmaspor taraftarları Dursun Mirza’ya tepki gösterdi.

“O KİŞİLERE YAKIŞTIRAMADIM”

Gazetemizi ziyareti sırasında yaşananların sorulması üzerine açıklama yapan Dursun Mirza, konunun yanlış anlaşıldığını belirterek taraftarlardan özür diledi. Taraftarların sadece küçük bir kesimini kastettiğini söyleyen Mirza, “Konuşmamda bahsettiğim taraftarlar sadece bir 3-5 kişiden oluşan bir kesimdi. O sözleri olumsuz davranan bir kesime söyledim ve benim işe aldığım, destek verdiğim insanlar bana söylemedik laf bırakmadılar. Gerçek dışı ithamlarda bulundular ve konu biraz da amacı aştı. Seçim atmosferinde yapılan eleştiriler normal gibi gözükse de ben o kişilere yakıştıramadım.”dedi.

“YANLIŞ ANLAŞILDIYSA ÖZÜR DİLİYORUM”

Bandırmaspor taraftarları ile her zaman çok iyi ilişkiler kurduğunu belirten Mirza, “Bandırmaspor taraftarlarının her zaman yanında oldum. Ne zaman bana gelseler destek oldum. Bandırmaspor’u Erhan Elmastaş ile birlikte 3 yıl yönettik ve ilk defa o dönemde şampiyon olduk. Söylediklerim Bandırmaspor taraftarları tarafından yanlış anlaşıldıysa özür diliyorum. Ben tüm taraftarlarımızı kastetmedim. Benim bahsettiğim kesim 3-5 kişilik bir kesimdi.”diye konuştu.

HABER MERKEZİ