Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dragon Bot yarışında Rektörün takımı kazandı

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu tarafından Müdür Doç. Dr. Celil Aydın’ın organize ettiği “Dragon Bot Yarışı Etkinliği” düzenlendi. Etkinliğe, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Celalettin Yanık, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serap Palaz Çakır, Bilgi İşlem Daire Başkanı Mehmet Kürşad Demirtaş ile akademik ve idari personeli katıldı.

Erdek Meslek Yüksekokulu Yerleşkesinde gerçekleştirilen etkinlikte Denizcilik Fakültesi personeli Denizcilik Fakültesi personeli, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi personeli, Yapı İşleri Daire Başkanlığı personeli ve güvenlik personelinden oluşan toplamda dört takım dragon botlarla yarıştı. Çekişmeli geçen yarışma sonunda Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in yer aldığı Yapı İşleri Daire Başkanlığı Takımı birinci oldu. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Takımı ikinci, Güvenlik Takımı üçüncü, Denizcilik Fakültesi Takımı ise dördüncü oldu.

Yapılan yarışın ardından kupa töreni gerçekleştirildi. Törende birincilik kupasını, takımı adına Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Denizcilik Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. Celil Aydın’dan alırken, İkincilik kupasını Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı, üçüncülük kupasını ise İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serap Palaz Çakır takdim etti. Tören sonunda, Denizcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Celil Aydın, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e Denizcilik MYO adına hediye takdim etti.

Haber: Selin Girgin