Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BTB’li genç girişimcilerden TKDK’na ziyaret

Bandırma Ticaret Borsası (BTB)

Bandırma Ticaret Borsası (BTB) Genç Girişimciler Kurulu üyeleri Balıkesir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) IPARD İl Koordinatörlüğü’nü ziyaret etti.
Proje Başvuru Yönetim Birimi Amiri Nevzat Göksu ile bir araya gelen BTB Genç Girişimciler Kurul Başkanı Yüksek Ziraat Mühendisi Burak Okbay , Projeler Sorumlusu Eyyüp Arslan ve kurul üyeleri, bölgedeki TKDK IPARD Destekleri, proje uygulama süreçleri, İPARD 3 programının detayları gibi konularda görüşmeler yaptı.
Kurul üyeleri, BTB’nin faaliyetleri ve mevcut çalışmaları hakkında bilgi verdi. Görüşmede, BTB’nin proje çalışmaları, gelecek dönem proje hazırlıkları, AB Sınırda Karbon düzenlemesi, 2030 Avrupa Yeşil Mutabakatı gibi çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldı. Balıkesir TKDK İl Koordinatörlüğü’nün Bandırma ve çevresinde proje uygulama, program tanıtım gibi süreçlerde işbirliği ve ortak çalışma konuları ele alındı. Verimli geçen görüşmenin ardından kurul üyeleri Proje Başvuru Yönetim Birimi Amiri Sn. Nevzat Göksu’ya nazik ev sahipliği ve verdiği bilgiler için teşekkür ettiler. /Haber Merkezi