Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Borsa İlkokulu’na yeni alanlar kazandırıldı

Bandırma Ticaret Borsası İlkokulu

Bandırma Ticaret Borsası İlkokulu bünyesinde açılan Konferans Salonu, Fen Laboratuvarı ve Akıl ve Zekâ Oyunları Salonu ile öğrencilerin eğitim kalitesi artırıldı.
Bandırma Ticaret Borsası İlkokulu ve Ortaokulu’nda yeni kullanım alanlarının açılışı gerçekleştirildi. Bu kapsamda 92 kişilik Konferans Salonu, Fen Laboratuvarı ve Akıl ve Zekâ Oyunları Salonu okulda eğitim gören öğrencilerin kullanımına sunuldu. Açılış törenine açılışlara Bandırma İlçe Millî Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çömez ve Genel Sekreter Ertunç İşbay, Levent Mahallesi Muhtarı Netice Yalın ve Okul Müdürü Gökhan Çelik katıldı.
KATKI SAĞLAYAN İSİMLERE PLAKET TAKDİM EDİLDİ.
Okul Müdürü Gökhan Çelik, okula kazandırılan yeni alanların açılmasına katkıda bulunan Bandırma Ticaret Borsası yöneticileri, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mutlu Aslan ve hayırsever iş insanlarına teşekkür etti. Bandırma Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ertunç İşbay, “Bu okulun temelini 1997 yılında attık, okul 1999’da eğitim-öğretime başladı. Borsa olarak bu okuldan elimizi hiç çekmedik ve yardıma ihtiyaç duyulduğunda hemen destek verdik. Çünkü biz, ülkemizin geleceği için eğitim-öğretimi çok önemsiyoruz.” dedi. Yeni alanların kazandırılmasında katkısı olan isimlere plaket takdim edilmesinin ardından lokma hayrı gerçekleştirildi.

HABER MERKEZİ