Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Tosun, Kent Konseyi ile vedalaştı

Görev süresini dolduran Bandırma

Görev süresini dolduran Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun,  Bandırma Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme Kurulu Üyelerini makamında son kez ağırladı.

5 yıllık görev süresini dolduran Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor. Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, Kadın Meclisi Başkanı Dilek Karaaslan, Engelsiz Meclisi Başkanı Nail Yurdusev ve Yürütme Kurulu Üyeleri Başkan Tosun’u ziyaret ederek görev süresi boyunca verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Kent Konseyi olarak yürüttükleri çalışmalara verdiği destek için Başkan Tosun’a teşekkür eden Başkan Polat, “Kentimizin yönetişim mekanizmasına bu harika ekiple katkı sunmaya çalışıyoruz. Görev süremiz boyunca vizyonu ile çalışmalarımıza her türlü desteği veren, çalışmalarımıza bizzat katkı sağlayan Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun’a teşekkür ediyoruz. Kent Konseyi Yönetmeliğine göre yarı kamusal hizmet veren, öneri makamı olan Kent Konseyleri kentlerin yönetişim mekanizmasının en önemli unsurlarındandır. Bu bilinçle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.

“ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRDİK”

Görev süresi boyunca Bandırma Kent Konseyi ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirten Başkan Tosun, “Güney Marmara’nın incisi Bandırmamıza, en nitelikli hizmeti vermek için kentimizin kurum kuruluşları ile her daim istişare içerisinde olduk. Şehrimizin gelişimine katkı sağlayan, önemli fikirlerin sunulduğu Bandırma Kent Konseyimiz ile ortak aklın ışığında görev süremiz boyunca uyum içerisinde önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Nazik ziyaretlerinden ve hediyelerinden ötürü Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat’a ve beraberindeki çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi. 

HABER MERKEZİ