Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BANÜ öğrencileri beyaz önlüğünü giydi

BANÜ’de Sağlık Bilimleri Fakültesi

BANÜ’de Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencileri için “Önlük Giyme ve Mesleki Yemini Töreni” gerçekleştirildi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (BANÜ)’de Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünün 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı “Önlük Giyme ve Mesleki Yemini Töreni” düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmasını Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Uğur Günşen yaptı. Günşen, öğrencilere ilerideki hayatlarında başarılar diledi. Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Eseceli, Rektör Prof. Dr. İsmail Boz da konuşma yaparak öğrencilerin yemin töreninde olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek öğrencilere başarılar diledi. Törende öğrencilere ilk önlük Rektör Boz tarafından giydirildi.

Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törene; BANÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Boz, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Eseceli, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Tekümit, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Güldem Kilciler, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Çağdaş Aktan, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Emre Çiğdem, akademik ile idari personel, öğrenciler ve aileler katıldı.

Törende öğrencilere beyaz önlükleri, Rektör Prof. Dr. İsmail Boz, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Eseceli ve Bölüm Başkanı Prof. Dr. Uğur Günşen başta olmak üzere Öğretim Üyeleri tarafından giydirildi. Ardından Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Sedat Arslan tarafından öğrencilere mesleki yemin ettirilerek tören sona erdi. HABER MERKEZİ