Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırmaspor iftarında bakandan stat müjdesi

Bandırmaspor Taraftarlar Derneği’nin her

Bandırmaspor Taraftarlar Derneği’nin her Ramazan ayında balıkhanede düzenlediği iftar yemeği bu yıl da yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Bandırmaspor taraftarının düzenlediği iftar siyaset, başkan adayları ve iş dünyasından bir çok ismi buluşturdu.

İftara; Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, Belediye Başkanı Tolga Tosun, Eski Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez ve Mehmet Kılkışlı’nın yanı sıra İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turhan Çömez, AK Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, CHP Başkan Adayı Dursun Mirza, İYİ Parti Bandırma Adayı Dr. Orhan Can, Gelecek Partisi Adayı Hayrettin Dağ, Bağımsız Aday Sinan Çalım katıldı.

Duaların okunduğu iftarın sonunda AK Parti Başkan Adayı Cemal Öztaylan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı telefonla arayarak Bandırmaspor’un stat talebini yineledi. Bakan Bak, iftarda bulunan Eski Bandırmaspor Başkanı ve Beşiktaş As Başkanı Onur Göçmez ile de konuştu. Bakan Osman Bak görüşmede Bandırmaspor’a yeni bir stat kazandırılması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Bakan Bak, “Sen Bandırma’yı kazan inşallah Bandırma’ya hep birlikte güzel bir stat kazandıracağız” dedi. HABER MERKEZİ