Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma’nın köyleri için “Gelir havuzu”

Seçim çalışmaları kapsamında Bandırma

Seçim çalışmaları kapsamında Bandırma Ziraat Odası’nı ziyaret eden AK Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, köylüler için “gelir havuzu” oluşturacağını açıkladı.
AK Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, 31 Mart Yerel Seçimleri’nden önce saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Öztaylan, saha çalışmaları kapsamında Bandırma Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Öztaylan’a, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve AK Parti Bandırma İlçe Kadın Kolları Başkanı Oya Yücel eşlik etti. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez, yerel seçimlerden önce Öztaylan’ a çalışmalarında başarılar diledi.

“KÖYLÜNÜN, BANDIRMALI’NIN MALINI SATTILAR”
Bandırma partili olduğunu söyleyerek emanet oy isteyen Öztaylan, “Ben kaybolan 15 yılı telafi edip, 5 yıla sıkıştırarak 20 yıllık görev yapmak üzere atanmış adamım. Ben Bandırma partiliyim. Politikayı yapacak olan genel başkanlardır, milletvekilidir. Ben hizmet partisinin adayıyım. Yapılan yanlışları hep beraber gördük.” dedi. Bandırma Belediyesi’nin himayesindeki tarlaları değerinden daha düşük fiyatlara sattığını belirten Öztaylan, bu tarlaların değeri ile satılması gerektiğini belirterek , “.Ben o paraya Bandırma’yı baştan aşağıya yıkar yapardım. Bu parayla ne yaptılar? Köylünün, Bandırmalı’nın malını sattılar. Bunun hesabını ben değil sizler soracaksınız.”dedi.

“HALKIN MALINI, HALK ADINA KULLANACAĞIM”
Gelir havuzu oluşturarak ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatacağını vaat eden Öztaylan, “Dönüm arazilerinin hiç birini satmayacağım. Satılmayan yerlerden edinilen gelirleri bir havuzda toplayacağım. Halkın malını, halk adına faydalı olsun diye kullanacağım. Satılması gereken yerlerin gelirleri komisyonun müsaadesi varsa bir havuzda toplanacak ve Bandırma’nın 35 köyünde ihtiyaç sahiplerinin tadilat ve tamirat masraflarında kullanacağım. Kurduğum havuzda, köylünün müsaadesi olmadan bir kuruş harcarsam adam değilim. Ben muhtarlarla endeksli olarak çalışmaya karar verdim. Faydalı olacağını düşünüyorum. Bu paraları sosyal demokratlık adı altında otelde, Türkiye’nin bütün Kent Konseylerini toplayıp da yedirmeyeceğim. Benim farkım da bu.” diye konuştu.
Haber: Selin Girgin

Reklamı Geç