Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırmalılar sorunlarını Başkan’a anlattı

Bandırma Belediye Başkanı Av.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Senin şehrin, senin mahallen” sloganıyla başlattığı mahalle buluşmalarında, 600 Evler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar ile bir araya geldi.

600 Evler Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, birim amirlerinin de katılımıyla yerel yönetim olarak Bandırma Belediyesi’nin çalışmalarını anlattı. Çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine detaylı bilgiler veren ve ileriye dönük projeler hakkında bilgiler veren Başkan Tosun, vatandaşların dilek ve şikayetlerini dinledi.

“Senin şehrin, senin mahallen” buluşmasına Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Yağar ve İsmail Ay, belediye meclis üyeleri, birim amirleri, CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak, 600 Evler Mahalle Muhtarı Zeki Sertgöz ve vatandaşlar katıldı.

“ORTAK AKIL ÇERÇEVESİ İÇİN ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Başkan Tosun, Mahalle Buluşmalarımızda 600 Evler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımız ile bir araya geldik. ‘Senin Şehrin Senin Mahallen’ dedik ve kentimizin birbirinden güzel mahallelerini ortak akıl çerçevesi oluşturmak için ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu anlamlı buluşmaya katılım sağlayan kıymetli komşularıma ve muhtarımız Zeki Sertgöz’e teşekkür ediyorum.” dedi. “Mahalle Buluşmaları’’ 14 Ekim’de Ayyıldız Mahallesi’nde son bulacak.

Haber: M. Nur Uysun