Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırmalı iş insanları Moskova’da

Bandırma Ticaret Borsası (BTB)

Bandırma Ticaret Borsası (BTB) üyelerinin sektörleri ile ilgili gelişmeleri küresel düzeyde takip edebilmeleri için sürdürülen iş seyahatleri Moskova Agroprodmash Fuarı’nda devam ediyor. İş insanları, Moskova Büyükelçiliği Ticaret Baş Müşavirliği tarafından ağırlandı.

BTB üyeleri, Moskova ziyaretinde  Türkiye’de Rusya Federasyonu tarafına yapılan ihracatlar değerlendirirken ürün grupları, ilgili ürün gruplarının başka ülkeler tarafından rekabet ve pazar durumu ve mevcut durumda potansiyel ihracat yapılabilecek ürün ve ürün grupları konularında da görüşmeler yapıldı. BTB grubu adına Moskova büyükelçisi ve müşavirlik yetkililerine plaket takdim edildi.

Bandırma Ticaret Borsası’ndan yapılan açıklamada “Firmalarımız da bireysel olarak firmalarına ve çalışmalarına detaylı bir şekilde anlattılar hedefleri ve ihracat durumlar hakkında bilgi verdiler. Ticaret Baş Müşaviri Çiğdem Şamiloğlu Erkoç ve Ticaret Müşaviri Ahmet Onur Öztürk bey nezaretinde karşılıklı olarak pazar değerlendirmesi ve olası yapılabilecek ihracat ürünleri hakkında değerlendirmeler yapıldı.” Denildi.

BASIN BÜLTENİ