Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma’daki hayvanseverlere müjde

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İlçe

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Koray Başa, Bandırma Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi yakında hizmete gireceğini müjdeledi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Bandırma’da hizmet verecek olan Bandırma Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için çalışmalarını sürdürüyor. Bandırma Belediyesi’nin yanında bulunan Vakıf Katılım Bankası’nın yanına açılacak olan rehabilitasyon merkezinin çalışmalarının yakında tamamlanacağı öğrenildi.

YAKINDA HİZMETE GİRECEK

Körfez Bölgesi’ne hizmet veren Edremit Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi’nin ardından Bandırma’da da aynı hizmetleri verecek merkezin çalışmalarının yaklaşık 1 ay içerisinde tamamlanacağını belirten İlçe Hizmetleri Başkanı Koray Başa, “Edremit’te açılan merkezimiz vatandaşlardan büyük bir ilgi gördü. Bandırma’da da bu alanda hizmet verecek olan Bandırma Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi için çalışmalar tamamlanmak üzere. Merkez içerisinde yer alacak kliniğin inşası sürüyor. Bir taraftan da sokak hayvanlarını tedavi edebilmek için gerekli ekip ve ekipmanların tedarik süreci devam ediyor.”dedi. Hizmete açılacak olan merkezde hastalık tedavileri, aşılama çalışmaları, parazit uygulamaları, kısırlaştırma ve diğer cerrahi operasyonlar gerçekleştirileceğini belirten Başkan Başa, bu süreçte VETBÜS uygulamasının da devam edeceğini belirtti.

Haber: M. Nur Uysun