Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma’da Zafer coşkusu Betül Demir konseriyle taçlandı 

30 Ağustos Zafer Bayramı

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Betül Demir, sevilen şarkılarını Bandırmalılar için seslendirdi. 

30 Ağustos Zafer Bayramı, Bandırma’da coşkuyla kutlandı. Bandırma Belediyesi’nin öncülüğünde Zafer Bayramı için toplanan fener alayı Ordu Caddesi’nden Cumhuriyet Meydanı’na yürüdü. Fener alayına; İYİ Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, siyasi parti temsilcileri, STK’lar ve vatandaşlar katıldı.

 “BU TOPRAKLAR SONSUZA DENK TÜRK TOPRAKLARI KALACAK” 

Kutlama etkinlikleri kapsamında Betül Demir, Bandırma’da konser verdi. Konsere katılan Balıkesir İYİ Parti Milletvekili Turhan Çömez, “Bu coğrafya, bu topraklar özgürlük ateşinin yandığı ve Kuvay-i Milliye ruhunun filizlendiği topraklardır. Burası yaşlısıyla, genciyle, kadınıyla, erkeğiyle Cumhuriyet kentidir. Bu topraklar Türk yurdudur. Atasına ve kurucu ilkelerine sahip çıkacaktır. Bu topraklar sonsuza dek Türk toprakları olarak kalacaktır.” dedi.

 “ÖZGÜRCE DOLAŞMAYI ATATÜRK VE SİLAH ARKADASLARINA BORÇLUYUZ” 

Konuşmasında tüm Bandırmalıların bayramını kutlayan Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “ Sizlerle beraber bu meydanda bu anlamlı günde birlikte olmak ve sizlere hizmet etmek benim için çok büyük bir onur, çok büyük bir gurur. Bugün bu meydanlarda özgürce, çağdaş bir şekilde birbirimizi severek, sayarak yaşıyorsak, bugün bu meydanlarda hep berabersek bunu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına borçluyuz.” diye konuştu. 

BETÜL DEMİR’İN ARENJÖRÜ BANDIRMALI ÇIKTI 

Büyük Taarruz Zaferi’nin 101’inci yıldönümü vesilesiyle Bandırmalı hayranları ile buluşan Betül Demir, en sevilen şarkılarını seslendirdi. Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, ünlü sanatçı Betül Demir’e çiçek ve Bandırma Vapuru tablosu takdim etti. Betül Demir’in aranjörü Emirhan Cengiz, Bandırmalı olmaktan gurur duyduğunu belirterek Bandırmaspor forması giydi. Betül Demir ve Başkan Tosun, Bandırmalı minikler ile marşlar söyledi. 

Haber: M. Nur Uysun / Selin Girgin