Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma’da yılın en sıcak günü yaşanıyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından birçok kentte sıcakların 40 derece ve üzerine çıkacağı uyarıları verilmişti. 26 Temmuz 2023 Çarşamba günü tarihi itibariyle Bandırma’da yılın en sıcak günü yaşanıyor. Uzmanlar vatandaşları öğle saatlerinde dışarı çıkmama konusunda bir kez daha uyardı.

Kavurucu sıcakların etkisi altına giren Türkiye’de bunaltıcı havalar etkisini sürdürmeye devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından birçok kentte sıcakların bu hafta 40 derece ve üzerine çıkacağı uyarıları verilmişti. Bugün Bandırma’da yılın en sıcak günü yaşanıyor. Uzmanlar öğle saatlerinden itibaren vatandaşları dışarı çıkmaması konusunda bir kez daha uyardı. Elde edilen bilgilere göre bu hafta Marmara ve Ege bölgesinde en sıcak hava dalgasından biri yaşanacak. Yılın en sıcak günü 26 Temmuz Çarşamba günü olurken, uzmanlar Perşembe gününden sonra sıcaklarda düşüş yaşanacağını daha sonrasında tekrar bir sıcak hava dalgası geleceğini açıkladılar.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu verilerine göre Bandırma Hava Durumu şöyle; Pazartesi 30 derece, Salı 32 derece, Çarşamba 41 derece, Perşembe 29 derece, Cuma 27 derece, Cumartesi 28 derece, Pazar günü ise 29 derece olacak.

Haber: Selin Girgin