Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma’da 5 bin fidan dağıtıldı

Bandırma Orman İşletme Müdürlüğü’nün

Bandırma Orman İşletme Müdürlüğü’nün 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle düzenlediği etkinlikler kapsamında 5 bin adet fidan vatandaşlara dağıtıldı.
21-26 Mart Orman Haftası dolayısıyla Bandırma’da çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Düzenlenen etkinlikler kapsamında Bandırma Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda fidan dağıtımı yapıldı. 5 bin fidanın ücretsiz olarak dağıtıldığı etkinlik yoğun ilgi gördü. Dağıtılan fidanlar arasında güldalı, akçaağaç, manolya, fıstık çamı ve defne yer aldı.
ORMAN HAFTASI BOYUNCA ETKİNLİKLR DEVAM EDECEK
Ormanların önemini vurgulamak için Orman Haftası boyunca bu tarz etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini belirten Bandırma Orman İşletme Müdürü Faruk Tuna Yüksek, “Orman Haftası 1971 yılında tüm Dünya’da kutlanmaya başlandı. Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nında 5 bin fidanı ücretsiz olarak dağıtımını gerçekleştireceğiz. 21-26 Mart haftası boyunca bu tip etkinliklerimiz deva edecek. İlgiden dolayı çok teşekkür ederim. Orman Haftası dolayısıyla bu sene Bandırma’da güldalı, akçaağaç, manolya, fıstık çamı, defne gibi 5 bin fidanın dağıtımını ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.” dedi.

HABER MERKEZİ