Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma Serbest Bölgesi için çalışmalar başladı

Bandırma Ticaret Odası tarafından

Bandırma Ticaret Odası tarafından hazırlanan proje kapsamında Bandırma Serbest Bölgesi için Güney Marmara Kalkınma Ajansı destek verdi.

Bandırma Ticaret Odası, Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen Güney Marmara Bölgesi Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Teknik Destek Programı’na başvuruda bulunmuştu. Bandırma Ticaret Odası, Bandırma’da yapılan yatırımlara yon verecek nitelikte olan bu proje için Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenme hakkı kazandı. Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz ve Güney Marmara Genel Sekreteri Onur Adıyaman tarafından protokol imzalanarak süreç başladı.

“RAPORUN BİRÇOK YATIRIMA YÖN VERMESİNİ HEDEFLİYORUZ”

Proje kapsamında alınacak teknik destek danışmanlığı ile birlikte rapor hazırlanacağını belirten Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, bu sayede son dönemde yatırımların arttığı, limanı olan ve yeni otoyol köprü yatırımları ile lojistik üs konumuna gelen Bandırma’nın Serbest Bölge ihtiyacının ortaya çıkarılacağını söyledi. Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, “Bölgenin çehresinin değişmesi için belki de ilk adım olacak bu projeyi çok önemsiyoruz. Bu projemizin Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından da kabul görmesi bizim için sevindirici bir gelişme oldu. Potansiyeli göz önüne alındığında Türkiye’nin yatırım anlamında en gözde lokasyonu olan şehrimiz Bandırma’nın Serbest Bölge ihtiyacının ortaya çıkarılması çok önemli. Bu proje kapsamında alınacak danışmanlık sonrası oluşturulacak raporun birçok yatırıma yön vermesini hedefliyoruz. Bandırma’ya gelecek yatırımlara yön verecek bir projeye imza atıyoruz.”dedi.HABER MERKEZİ