Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma için projeler yolda

Büyükşehir Belediyesi, Bandırma’da sosyal

Büyükşehir Belediyesi, Bandırma’da sosyal alan ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına başladı. Kırsal mahallelerde regülasyon alanları düzenlediklerini aktaran Balıkesir Büyükşehir İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Koray Başa, başka projelerinin de olduğuna dikkat çekti.

Büyükşehir Belediyesi, Bandırma’da sosyal alan ve yeşil alanlara yönelik çalışmalarına başladı. Her kesime hitap edecek projeler yaptıklarını kaydeden Büyükşehir İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Koray Başa, “Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın vizyonu çerçevesinde her kesime hitap edecek sosyal alan ve yeşil alan çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Vatandaşların sürekli şikâyetçi olduğu yeşil alanlar için kırsal mahallelerde çalışmalara başladık. Tüm kırsal mahalleleri kapsayacak şekilde regülasyon alanları düzenliyoruz.” diye konuştu.

“BANDIRMA İÇİN ÖZEL PROJELER HAZIRLANIYOR”

Okullarda öğrencilerin sosyal ihtiyaçlarına yönelik alanlar için de çalışmaların başladığını belirten Başkan Koray Başa, “Okullarda sadece eğitim ve öğretim amaçlı değil aynı zamanda sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilecek alanlarla ilgili de çalışmalarımızı başlattık. Mühendisler Bandırma için çok özel projeler hazırlıyor. Bandırma sahil bandında olan kaykay pisti ve eski ofisimizde hayvanseverler için veterinerlik hizmeti sunmak üzere de çalışmalar başlattık. Kısa sürede faaliyete geçecek olan projeler için Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz tarafından kamuoyuna bilgi paylaşılacaktır.” dedi.

Haber: Selin Girgin