Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma-Erdek araçlarına yaz tarifesi

Bandırma- Erdek hattı toplu

Bandırma- Erdek hattı toplu taşıma araçları yaz saati uygulamasına geçiyor. Bandırma-Erdek arası sefer saatleri uzatıldı.

Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş.’ye bağlı olarak hizmet veren Bandırma- Erdek araçlarının sefer saatleri 16 Haziran’dan itibaren yaz saatlerine geçiyor. Yaz tarifesine iki aşamada geçileceği öğrenilirken, 2 Haziran’dan itibaren uygulanacak sefer saatlerinde; Bandırma’dan ilk otobüs 07.05’te ve son otobüs 00.00’da kalkacak. Erdek’ten Bandırma’ya hareket eden ilk araç sabah 06.30’da ve son araç da 23.00’da hareket edecek.

16 Haziran’dan itibaren uygulanacak son kalkış saatleri de esnetildi. Bandırma’dan Erdek’e hareket edecek son araç saat 00.40’ta kalkacak. Erdek’ten Bandırma’ya hizmet verecek son araç ise saat 00.00’da kalkacak. Bandırma-Erdek arası tarifelerde tam bilet 20 lira iken, öğrenci tarifesi ise 6 lira olarak kaydedildi.

BANDIRMA-GÖNEN SEFERLERİ DE SÜRÜYOR

Bandırma- Gönen arası hizmet veren araçların sefer saatleri ise; sabah Bandırma’dan ilk araç saat 07.00’da ve akşam son araç 10.30’da. Gönen’den Bandırma’ya hareket eden ilk araç sabah 06.00’da ve son araç akşam 22.30’da hareket ediyor. Bu güzergâhların yanı sıra Erdek’ten Gönen’e direkt seyahat etmek isteyen vatandaşlar için günde 1 sefer olacak şekilde seferler bulunuyor. Erdek’ten Gönen’e giden araç saat 15.30’da kalkarken, Gönen’den Erdek’e giden araç saat sabah 09.30’da hareket ediyor. Yetkililerden alınan bilgiye göre feribot seferleri ve özel durumlarda gün içerisinde Gönen- Bandırma hattına sefer ekleniyor.

Haber: Nur Uysun