Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma Belediyesi’nden hafta içi her gün çorba ikramı

Bandırma Belediyesi, bu kış

Bandırma Belediyesi, bu kış da çorba ikramlarına başladı. İkramlar hafta içi her gün Bandırma’nın birçok noktasında sürüyor.

Çorba ikram noktaları sayesinde üniversite öğrencileri, hasta yakınları, erken saatlerde iş başı yapan çalışanlar başta olmak üzere binlerce Bandırmalı güne sıcak çorbalarla içleri ısınarak başlıyor.
Çorba ikramı hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun “Vatandaşlarımız soğuk kış günlerinde sıcacık ikram ettiğimiz çorbalarımızla güne başlıyor. İkram noktaları olarak üniversite öğrencilerimizin ve hasta yakınlarının yoğun olduğu lokasyonları seçtik. Şu anda büyük bir memnuniyet var. Öğrencilerimiz, işçilerimiz ve hasta yakınlarımızın belediyemizin hizmeti ile güne başlaması, vatandaşlarımızın gönlüne dokunmak önceliğimiz. Halkımıza afiyet olsun” dedi.
Çorba Dağıtım Noktaları günlere göre şu şekilde: Pazartesi İdo Meydan, Salı Bandırma Eğitim Araştırma Hastanesi, Çarşamba Hacı Yusuf Camii, Perşembe Perşembe Pazarı, Cuma 09.00- 100. Yıl Cuma Pazarı / 10.00- Edincik Cuma Pazarı.
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde hafta içi her gün üniversite kampüsünde ve sınav dönemlerinde okul kütüphanesinde sıcak çorba dağıtımı hizmetinin devam ettiği kaydedildi.

HABER MERKEZİ