Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma Belediyesi hakkında suç duyurusu

Bandırma’da Livatya bölgesinde bulunan

Bandırma’da Livatya bölgesinde bulunan bir eğlence mekânının canlı müzik ruhsatının daha önceden iptal edilmesine rağmen geç saatlere kadar canlı müzik yayını yapması üzerine çevre sakinleri birçok kuruma şikâyette bulundu.

Son olarak mahalle sakinlerinden bir vatandaş canlı müzik ruhsatı bulunmayan işletmenin sabah saatlerine kadar canlı müzik yapmaya devam etmesi üzerine Bandırma Belediyesi’nin konuyla ilgili görevini yerine getirmediği gerekçesiyle Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığına giderek Bandırma Belediyesi çalışanlarından şikâyetçi oldu.

Şikâyette şu ifadeler yer aldı: “İşyerinin canlı müzik izin belgesi iptal edilmiş olmasına rağmen bu işyeri canlı müzik yapmaya devam etmektedir. Ben bu işyeriyle ilgili olarak daha önce İlçe Emniyet Müdürlüğüne ve Bandırma Belediyesine gerekli şikâyetlerimi de yaptım, ancak Bandırma Belediyesi sabah saatlerine kadar canlı müzik yapmaya devam eden bu işyerinin çalışmalarına göz yummaktadır. Bu işyerinin canlı müzik yapmasından dolayı uyumakta zorluk çekiyorum, dolayısıyla huzurum bozulmuştur. Açıkladığım bu nedenlerle görevlerini yerine getirmeyen Bandırma Belediyesi çalışanlarından şikâyetçiyim.”

Bandırma Belediyesi’nin konuyla ilgili nasıl bir yol izleyeceği ve açıklama yapacağı merak konusu.
Haber :TUFAN DALGIÇ