Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Akın’dan “Sandıklara sahip çıkın” çağrısı

Gençlik konseri kapsamında sahne

Gençlik konseri kapsamında sahne alan Tuğçe Kandemir, binlerce Bandırmalı ile bir araya geldi.

Son dönemin başarılı Sanatçısı Tuğçe Kandemir, CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza ve CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın iş birliğinde düzenlenen “Gençlik Konseri kapsamında Bandırma’da sahne aldı. “Bu Benim Öyküm”, “Ah Ellerim Kırılaydı”, “Kahverengi Gözlerin” gibi şarkılarıyla tanınan Sanatçı Kandemir, sevilen şarkılarını Cumhuriyet Meydanı’nda Bandırmalılara seslendirdi. Konsere; CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, Parti Meclisi Üyesi Mehmet Tüm, Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak, CHP Balıkesir ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP Bandırma ilçe yönetim kurulu üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı. Konser öncesi CHP Belediye Meclis Üyeleri tanıtıldı.

“BİZİM ARKAMIZDA TÜRKİYE İTTİFAKI VAR”
Konserin açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, “Bandırma’yı bundan 100 yıl önce düşmana atılan son kurşundan itibaren adaletin, demokrasinin, hakkın ve hukukun yanında bir ilçe olarak bildik. Bilmeyede devam edeceğiz.Bandırma, son 3 dönemdir CHP’liler tarafından yönetiliyor. Her Belediye Başkanı burada çok güzel eserler bıraktı. Hepsine çok teşekkür ediyorum. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde inanıyorum ki, Bandırma’da Dursun Mirza ve ekibi, Büyükşehirde ise Ahmet Akın seçilecek. Biliyorsunuz ki Ahmet Akın, 2019’da katıldığı yerel seçimlerden milleti için fedakarlık yaparak geri çekildi. Yarım kalan hikayesini 31 Mart’ta hep beraber tamamlayacağız. AKP ve MHP cumhur ittifakı kurdu. Sizin arkanızda ittifak olarak kim var diyorlar. Bizim arkamızda ‘Türkiye İttifakı’ var. Genel Başkanımız Özgür Özel’in ifadesiyle söylüyorum. Milli takım gol attığında sevinen, deprem, sel felaketi olduğunda milleti için üzülen herkes Türkiye ittifakıdır. 31 Mart’ta Bandırma ve Balıkesir’de inanıyoruz ki liyakatli CHP kadroları hizmet etmeye devam edecek.” diye konuştu.

“31 MARTTA SANDIKLARI PATLATACAĞIZ”
Bandırmalılara seslenen ve yeniden belediye başkanı seçilirse yapacağı projelerden bahseden CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, “Bandırma, bizlerin döneminde özgürlüğün, barışın, kardeşliğin, Atatürkçülüğün ve Cumhuriyet’in kenti oldu. O kentin birer bireyleri olarak sizlerle olmaktan gurur duyuyorum. Ben tecrübeli bir yerel yöneticiyim. Bandırma’da çok büyük projeler gerçekleştirilmeli. Günlük hizmetleri iyi yapılmalı, sorunları çözülmeli ve eksikleri tamamlanmalı. Bandırma’yı geleceğe hazırlamalıyız. Belediye Başkanı olunca yapacağımız çok güzel ve önemli projelerimiz var. Bütün projeleri önümüzdeki 5 yıl için planladık. Tabi sadece Bandırma’yı kazanmak yetmez. Büyükşehirde’de Ahmet Akın’a ihtiyacımız var. O yüzden Bandırma’dan çok oy göndermemiz gerekiyor. 31 Mart’ta sandıkları patlatacağız ve hep birlikte yeniden geleceğe yürüyeceğiz.” dedi.

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Bandırmalılara sandıklara “sahip çıkın” mesajı veren CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, şunları söyledi;

“2019’da bir yola çıkmıştım. İttifakımız gereği adaylığım 40 gün sonra geri çekildi. 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde 2019’da yarım kalan yolumuzu siz değerli ailemle birlikte tamamlayacak mıyız hemşehrim? Bizler için halka hizmet, hakka hizmettir. Bandırma’ya, memleketime hizmet ise benim için ibadettir. Seçimler 8 gün kaldı. İnşallah büyük bir değişim yaşanacak. Balıkesir’de 4 bir tarafa hizmet nasıl yapılır bütün Türkiye’ye göstereceğiz. Balıkesir 5 yıldır Bandırma’yı unuttu. Yapılan yatırımlarla giden paralar arasında dağlar kadar uçurumlar var. Ben adaletli bir başkan olacağıma söz veriyorum. Bandırma’nın hakkını Bandırma’ya iade edeceğiz. Belediye başkanlığı belediyenin parasını harcar, milletinin parasını babasının parası gibi harcamaz. 31 Mart’ta sandıklarımıza sahip çıkalım. Sandıklar hepimizin namusu. Hep birlikte kazanarak Bandırma’yı yeniden inşa edelim.”

Konser sonunda CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, Sanatçı Tuğçe Kandemir’e çiçek ve plaket takdim etti.

HABER MERKEZİ