28.11.2020 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

Bandırma için uzlaşı zamanı 25/04/2019

Bandırma için uzlaşı zamanı 25/04/2019
Bandırma Emlak

Mehmet Kılkışlı, geçmişte Büyükşehir ve Bandırma Belediyesi arasında yaşanan sorunların bu dönem ortaya çıkmayacağını düşündüğünü belirtti. Kılkışlı Bandırma’nın menfaatleri doğrultusunda uzlaşı mesajı verdi.

Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, seçimlerin ardından iş dünyasının beklentilerini açıklayarak Büyükşehir ve Bandırma Belediyesi arasındaki ilişkilere değindi. İş dünyasının 1/5000 ve 1/1000’lik planlarının yapılmasını beklediğine işaret eden Kılkışlı, “Yatırımcılar ve bugün iş dünyası Büyükşehir tarafından yapılacak olan 1/5000’lik planları ve bunun yanında 1/1000’lik planları bekliyor. Bu planlar yaşama geçtiğinde Bandırma’ya yatırım gelecek. Biz bu konuda çevreye ve doğaya duyarlı sanayiden yanayız.” dedi. Büyükşehir ve Bandırma Belediyesi arasında geçmişte yaşanan sorunların bu dönem yaşanmayacağını düşündüğünü belirten Kılkışlı, “Geçmişte Büyükşehir ve Bandırma Belediyesi arasında yaşanan tartışmaların bu dönem yaşanmayacağını düşünüyorum. Bu dönemde Bandırma’nın menfaatlerinin ön planda olacağı ve ılımlı politikaların oluşacağı kanaatindeyim” dedi.

BİNA 2-3 AY İÇİNDE BİTECEK

Cumhuriyet Meydanında devam eden Ticaret Odası binası konusunda da bilgiler veren Başkan Kılkışlı, “ Binamız 2-3 ay içinde bitecek. Bu binada 6 ofisimiz ve en üst katta kafeterya-restoran olacak şekilde kiraya vereceğiz. Binanın bize maliyeti 2 milyon 300 bin lira civarı. Kiraları meclisimiz bölgede alınan kiraları temel alarak belirleyecek.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DİĞERLERİ