Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gönen, Savaştepe ve Gömeç’e yeni kaymakamlar atandı

Balıkesir’de Gönen, Gömeç ve

Balıkesir’de Gönen, Gömeç ve Savaştepe olmak üzere 3 ilçenin kaymakamı değişti. Balıkesir’e 4 vali yardımcısı ataması yapıldı.

Resmi Gazete’de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi’ne göre Balıkesir’in ilçelerinde görev yapan kaymakamlar başka şehirlere atanırken Gönen, Savaştepe ve Gömeç’in yeni kaymakamları belli oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Kaymakamlar Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Balıkesir’de görev yapan 4 kaymakam Türkiye’nin farklı ilçelerine atandı. Balıkesir’de ise Gönen, Savaştepe ve Gömeç’e atanan yeni kaymakamlar Resmi Gazete’de yer aldı.

BALIKESİR’DE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR BAŞKA İLLERE ATANDI

Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameye göre; Savaştepe Kaymakamı Muhammed Üsame Soysal, Adıyaman Kahta Kaymakamı olarak atandı. Kepsut Kaymakamı Hasan Arslangun ise Van Bahçesaray Kaymakamı olarak görev yapacak. Gönen kaymakamı Arslan Yurt, İstanbul Eyüpsultan Kaymakamı olarak atandı. İvrindi Kaymakamı Umut Pazarcı da Tunceli Hozat Kaymakamı olarak görevine başlayacak.

GÖNEN, GÖMEÇ VE SAVAŞTEPE’YE YENİ İSİMLER ATANDI

Açıklanan atamalara göre; Bursa Mustafakemalpaşa Kaymakamı Ahmet Altıntaş Gönen Kaymakamı, Gümüşhane Vali Yardımcısı Mehmet Faruk Saygın Savaştepe Kaymakamı, Hatay Vali Yardımcısı Mehmet Ali Atak ise Gömeç Kaymakamı olarak atandı.

YENİ VALİ YARDIMCILARI DA BELLİ OLDU

Atama kararlarında Balıkesir Vali Yardımcılığı görevine atanan isimler de belli oldu. Buna göre; İzmir Dikili Kaymakamı Ali Edip Budan, İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan, Samsun Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım ve Balıkesir Valiliği Hukuk Müşaviri Mustafa İlhan Balıkesir Vali Yardımcısı olarak atandı. Atanan isimler Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu’nun yardımcısı olarak görev yapacak.
HABER MERKEZİ