Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erdek’te Kurban Bayramı tatili yoğunluğu

Balıkesir’in turizm beldelerinden olan

Balıkesir’in turizm beldelerinden olan Güney Marmara Bölgesinden Erdek’te Kurban Bayramı tatili dolayısıyla yoğunluk yaşanıyor.
Güney Marmara Bölgesinin tatil beldesi olan Erdek’te işletmeler bayramı yoğun geçiriyor. Bayramın gelmesiyle plajlarda ve otellerde doluluk oranı neredeyse yüzde 100’e yaklaştı.
İlçe merkezindeki Çuğra ve Kurbağalı plajları tatilcilerle doldu. Aynı zamanda da Kapıdağ Yarım Adası’nda İlhanlar, Turanköy, Ocaklar sahilleri de hınca hınç doldu. Erdek’in girişinden ilçe merkezine kadar Adnan Menderes Caddesi’nde uzun araç kuyrukları oluştu. Bandırma-Erdek kara yolunda da zaman zaman araç yoğunluğu meydana geldi. Tatilini denize girerek ve güneşlenerek geçirmek isteyenlerin yanı sıra deniz aktivitelerine katılanlar da oluyor.
Tatilciler denize girme, güneşlenme ve deniz aktivitelerine katılma imkanı buluyor. Erdek’ten Marmara ve Avşa Adası’na gitmek isteyen vatandaşlar ise feribot firmalarının ek seferlerinden faydalanıyor. Yoğun olarak Bursa ilinden gelen tatilciler, Erdek’in eşsiz güzel koylarında kimi karavanları ile kimisi ise çadırlarını kurarak 9 günlük bayram tatilini dolu dolu geçirme fırsatı buluyor.Haber :İhlas Haber Ahansı(İHA)