Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Akın; hem annelerin hem de hemşirelerin gününü kutladı

Eşi Arbil hanımla birlikte

Eşi Arbil hanımla birlikte Atatürk Şehir Hastanesi’ni ziyaret eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın; hem yeni doğum yapan annelerin, Anneler Günü’nü hem de zorlu şartlarda görev yapan hemşirelerin Hemşireler Günü’nü kutladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, eşi Arbil hanım ile birlikte Atatürk Şehir Hastanesi’ni ziyaret ederek hem Anneler Günü’nü kutladı hem de zorlu şartlarda görev yapan hemşirelerin Hemşireler Günü’nü kutladı. Yeni anne olan kadınların heyecanını paylaşan ve iyi dileklerde bulunan Başkan Ahmet Akın, koşulsuz sevginin kaynağı annelerin her birinin çok kıymetli olduğunu ifade ederek Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanlarında olacaklarını söyledi. Hemen ardından her türlü koşulda en iyi hizmeti verebilmek için ellerinden geleni yapan hemşirelerin de Hemşireler Günü’nü kutladı.

ANNELERİ VE HEMŞİRELERİ ZİYARET ETTİ

Balıkesir ailesinin en küçük ve en yeni bireyleriyle buluştuklarını ifade eden Başkan Ahmet Akın “Yeni doğum yapan annelerimizin ilk Anneler Günü’nü kutladık. Annelerimize ve hayata gözlerini Balıkesir’de açan bebeklerine sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum. Hemşirelerimizin de Hemşireler Günü’nü kutlayarak çalışmalarında kolaylıklar diledik. Haklarının ödenmeyeceği çok kutsal bir mesleği icra ediyorlar” diye konuştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Bülteni