Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Akın, 19 Mayıs’ı Fener Alayı ile kutladı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm Türk Gençliği’nin onuruna Fener Alayı düzenledi. Fener Alayı esnasında caddeler kırmızı beyaza büründü. 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı, Balıkesir’de en güzel şekilde kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın; Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm Türk Gençliği’nin onuruna Fener Alayı düzenledi. Şeyh Lütfullah Camisi önünden başlayarak 50. Yıl Spor Parkı’na kadar büyük bir katılımla gerçekleştirilen Fener Alayı’nın başını eşi Arbil Hanım ile birlikte çeken Başkan Ahmet Akın’a; ellerinde Türk Bayraklarıyla birlikte gencinden yaşlısına binlerce vatandaş eşlik etti.

TÜRK BAYRAKLARINDAN

KORİDOR OLUŞTURDULAR

Türk Bayraklarından oluşturulan koridor halinde marşlar eşliğinde yürüyen binlerce Balıkesirli, caddeleri kırmızı beyaza bürüdü. Büyükşehir Belediyesi Bandosu’nun da eşlik ettiği Fener Alayı’nın sona ermesinin ardından 50. Yıl Spor Parkı’nda oluşturulan sahnede “Mörfi” grubu sahne aldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Bülteni