Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Balıkesir’de hava sıcaklıkları artacak

Balıkesir Valiliği’nden yapılan meteorolojik

Balıkesir Valiliği’nden yapılan meteorolojik uyarıya göre; 11-14 Haziran tarihleri arasında hava sıcaklıkları 8 ila 12 derece civarında artacak.

Ülke genelinde yükselen hava sıcaklıkları Marmara ve Ege bölgelerinde de artacak. Balıkesir Valiliği tarafından yapılan meteorolojik uyarıya göre 11 Haziran’dan itibaren bölgedeki sıcaklıklar batı kesimlerden başlayarak daha da artacak. 11-14 Haziran tarihleri arasında hava sıcaklıklarının 8 ila 12 derece arasında artış göstermesi bekleniyor. Tahminlere göre hava 11 Haziran’da 41 derece, 12 Haziran’da 42 derece, 13 Haziran’da 41 derece ve 14 Haziran’da 38 derece olarak seyredecek.
Balıkesir Valiliği’nden yapılan açıklama şu şekilde:

“Hava sıcaklıkları halen bölgemizde mevsim normalleri üzerinde seyretmektedir. Yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre; 11.06.2024 Salı gününden itibaren hava sıcaklıklarının batı kesimlerden başlayarak daha da artacağı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri bölge genelinde mevsim normallerinin 8 ila 12 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Hafta sonu yağışla birlikte sıcaklıkların batı kesimlerde azalarak mevsim normalleri civarına inmesi beklenmektedir.”HABER MERKEZİ