Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Edremit’te Polis Haftası kutlamaları kapsamında mevlit okutuldu

TÜRK POLİS TEŞKİLATI`NIN KURULUŞUNUN178. YIL DÖNÜMÜ VE POLİS HAFTASI ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE EDREMİT İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ŞEHİT POLİS VE EMNİYET MENSUPLARININ RUHLARINA MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU.

TÜRK POLİS TEŞKİLATI`NIN KURULUŞUNUN178.

Türk Polis Teşkilatı`nın kuruluşunun 178. yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından şehit polis ve emniyet mensuplarının ruhlarına Mevlid-i Şerif okutuldu.

Bekirefendi Camii`inde düzenlenen mevlit programına, Kaymakam Ahmet Odabaş, Belediye Başkanı Hasan Arslan, İlçe Emniyet Müdürü Burak Lehimer, İlçe Jandarma Komutanı Ömer Koç, İlçe Müftüsü Sıddık Durmuş ile emniyet mensupları, Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaymakam Odabaş, ülkenin bağımsızlığı ve bütünlüğü için canlarını hiçe sayarak ölüme koşan şehit polisler için mevlit okutulduğunu belirterek, vatanı için şehit düşen kahraman güvenlik güçlerini rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.

Odabaş, “Şehit aileleri ve gazilerimiz ile yakınlarıyla iftarda bir araya geldik. Şehitlerimiz ve ebediyete irtihal eden gazilerimiz için mevlit okutturduk. Bu tarz etkinlikler minnettar olduğumuz şehitlerimizi yad etmemize vesile oluyor. Mekanları cennet olsun” ifadesini kullandı.

İlçe Emniyet Müdürü Burak Lehimer, vatan uğrunda canını feda eden her şehidin çok kıymetli olduğunu kendilerine minnettar olduklarını kaydetti.