28.11.2020 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun 30/10/2020

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun 30/10/2020
Bandırma Emlak

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97’nci yıl dönümü Kutlama Programı, bugün  Atatürk Anıtında düzenlenen Çelenk Sunma Töreni ile başladı.

Koronavirüs kapsamında alınan tedbirler çerçevesinde gerçekleşen çelenk sunma törenine Vali Hasan Şıldak, Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanları, daire amirleri,  siyasi parti temsilcileri, gaziler ve sivil toplum kuruluşları ile vatandaşlar katıldı.

Düzenlenen törende Atatürk Anıtına; Valilik Makamı, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla tören sona erdi.

Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı Vali Hasan Şıldak’ın yarın saat 10.00’da Valilik Bahçesinde tebrikleri kabul etmesi ile devam edecek.

OSB Toplantısı Vali Şıldak Başkanlığında Gerçekleştirildi

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Hasan Şıldak Başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Kocaseyit Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Şıldak’ın yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Bekki, Yönetim Kurulu Üyesi Nazmi Yarış, BALOSB Müdürü Mesut Eray, Hukuk Danışmanı  Berna Ayhan, BALOSB İdari İşler Amiri Levent Eryılmaz katıldı.

İlimizin kalkınması, gelişmesi için koordinasyon sağlamak amacıyla düzenli olarak gerçekleştirilip gündem maddelerinin görüşüldüğü Yönetim Kurulu Toplantısında; koronavirüs kapsamında işletmeler bazında alınan tedbirler de görüşüldü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DİĞERLERİ