15.12.2019 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

İmza kampanyası Bandırma’da başladı 20/07/2019

İmza kampanyası Bandırma’da başladı 20/07/2019

Edincik merası için Edincik’in yanı sıra Bandırma Cumhuriyet Meydanında Kent Konseyi tarafından imza kampanyası başlatıldı.

Perşembe günü Edincik Mahallesinde basın açıklaması yaparak mera konusunda Edincik halkına destek veren Bandırma Kent Konseyi, cuma günü öğle saatlerinde Cumhuriyet Meydanında imza standı açtı. Kent Konseyi, hazineye devredilen meranın tekrar Bandırma Belediyesi ve Edincik halkına verilmesi için destek istedi.

İmza kampanyaları konusunda bilgi veren Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Levent Balkış, “Dün Edincik’te bir basın açıklaması yapmıştık. Şimdi de Cumhuriyet Meydanında imza kampanyamız olacak. Edincik merası Bandırma’lıların ve Edinciklilerindir. Fakat biliyorsunuz son dönemlerde Büyükşehir yasasıyla belediyelerin mal varlıkları alınıyor. Bizlerde Kent Konseyi olarak bu olayın takipçisi olacağız. Bu konuya duyarlı olduğumuz herkes bilsin. Elimizdeki imzaları Edincik Muhtarımız ile de birleştirerek gerekli yerlere ileteceğiz.” dedi.  İmza kampanyası hafta sonu boyunca devam edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bandırma Kız Yurdu