21.01.2019 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

ESKİŞEHİR’DE MUHTEŞEM BİR GÜN 16/05/2018

ESKİŞEHİR’DE MUHTEŞEM BİR GÜN 16/05/2018

Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar’ın girişimleriyle gerçekleşen Eskişehir gezisi Harp Malulü Gazi Dul ve Yetimleri Derneği Bandırma temsilciliği üyelerini memnun etti.
Kaymakam Günhan Yazar’ın girişimleri sonucu Eskişehir Valiliği Kültür Müdürlüğünün yapmış olduğu program dâhilinde gerçekleşen gezide Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkıyla başlayan program, Odun Pazarı Evleri, Adalar, Hamamyolu ve serbest çarşı gezisiyle merkezde sona erdi.
Sazova parkında bulunan Es minyatür Parkı, Bilim Kültür Merkezi, Türk Dünyası Bilim Kültür Sanat Müzesi, Uzay Evi, Masal Şatosu, Gölet ve Oyun parkı, Odun Pazarı Evlerinde bulunan Kurşunlu Camii külliyesi, Lületaşı Müzesi, Fotoğraf Müzesi, El sanatları Çarşısı, Balmumu Heykel Müzesi, Cam Sanatları Müzesi ve Cumhuriyet Tarihi Müzesi sonrasında Eskişehir çarşı merkezine gelen dernek üyeleri alış veriş yapma olanağı da buldu.
Gezi hakkında memnuniyetini belirten Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bandırma Şube Başkanı Ufuk Tavşanoğlu ”Gezi boyunca üyelerimin yüzlerindeki gülümsemeleri memnuniyeti gördüğümde gezinin bizlere ne anlama geldiğini daha iyi anlamış oldum. Bizlerin gülümsemesine memnuniyetine neden olan Eskişehir gezisini gerçekleştiren Kaymakamımız Günhan Yazar’a ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu tür etkinlikleri devam edeceğiz, etmeliyiz.”dedi.HABER MERKEZİ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ