18.08.2019 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

ÇANLAR BAL-KES İÇİN ÇALIYOR 19/04/2019

ÇANLAR BAL-KES İÇİN ÇALIYOR 19/04/2019

2 Mayıs’ta olağan genel kurula gitmeye hazırlanan Balıkesirspor’a 5-6 milyon TL’lik kaynak bulunmazsa 6 puan silme cezasının yanı sıra iki dönem transfer yasağının  geleceği bildirildi. 

Balıkesirspor Baltok Başkanı Mustafa Bahçeci,  2 Mayıs’ta olağanüstü kongreye gideceklerini açıklarken, kulübün acil olarak ödenmesi gereken 5-6 milyon liralık borcu olduğunu bildirdi.  Basın toplantısıyla açıklamalarda bulunan Bahçeci,  şunları söyledi:

“Bugün kulübümüzün mali tablosunu ortaya koymanın kimseye bir yarar veya fayda sağlamayacağı düşüncesi ile bir anlam taşımayacağı kanaatindeyiz. Çünkü 3-5 gün sonra 5-6 milyonluk geçmişe dönük bir borcun ödenmemesi halinde kulübümüzü bekleyen 2 dönem transfer yasağı ve puan silme cezası kapı da dururken; gelir gider tablosunu ortaya koymak hedef saptırmaktan başka bir anlam taşımayacaktır.  Tüm Balıkesirspor camiasına, iş dünyasına ve siyasilerimize sesleniyoruz. Bu kulübün iki dönem daha transfer yasağını kaldırması mümkün değil. Silinecek 6 puan ise sadece matematiksel bir değeri ifade etmeyip sahada döktüğümüz terlerin, emeklerimizin ve kazandığımız değerlerin silinmesi anlamına gelmektedir. Gelin birlik olalım ve kulübümüz için hayati önem taşıyan bu borcu el birliği ile kaldıralım”

“TÜM BANKA HESAPLARI HACİZLİ”
“Mevcut kadromuza ödenecek borçlar, personelimize olan borçlar, geçmişten gelen vadeye yayılmış borçlarımız da var” diyen Bahçeci sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ahmet Edip Uğur sayesinde alınan ve o günün şartlarına göre Balıkesirspor’umuzun büyük sorunlarını çözen; ancak ne şekilde olursa olsun geriye ödenemeyen bir firmaya olan 10 milyonluk bir borç ve buna bağlı olarak tüm banka hesaplarımızda hacizlerimiz var. Artık görüyoruz ki, Balıkesirspor’umuzun kaybedecek bir günü dahi yoktur. Saatlerin bile kıymete bindiği bir döneme giriyoruz”

UMUT YILMAZ’DA

“2 Mayıs tarihinde gerçekleştireceğimiz genel kurulda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen ve seçim öncesinde de açık açık desteklerini açıklayan ve her zaman destek olacağını ifade eden değerli kardeşim Yücel Yılmaz’ın müjdeli haberler vereceğine olan inancımız tamdır. Biliyoruz ki, Balıkesirspor mutlaka bir gün tekrardan hak ettiği yerde o şanlı armasını taşıyan bayrağını dalgalandıracaktır”

Balıkesirspor Kulübü’nün olağanüstü kongresi 2 Mayıs’ta saat 19.00’da Şoförler ve Otomobilciler Odası Toplantı Salonunda yapılacak. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde kongre 9 Mayıs’ta saat 19.00’da  Karesi AVM Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.HABER MERKEZİ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
FOTO GALERİ
KATEGORİDE ÖNE ÇIKANLAR
Bandırma Kız Yurdu