20.07.2019 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

Belediye’de görev paylaşımı yapıldı 15/04/2019

Belediye’de görev paylaşımı yapıldı 15/04/2019
CHP’li Tolga Tosun,  seçimleri kazanmasının ardından Başkanlık koltuğuna oturarak çalışma ekibini oluşturdu. Tolga Tosun, 2’si meclis üyeleri arasından olmak üzere toplam 4 belediye başkan yardımcısı belirledi.
Meclis Üyeleri arasından Ozan Onur ile Metin Ok, belediye memurlarından ise İsmail ve Emine Vardar başkan yardımcısı oldu.  Onur ve Ok’a 5’e müdürlük bağlanırken İsmail Ay’a 4 müdürlüğün sorumluluğu verildi. 6 Müdürlük ise Başkan Tolga Tosun’da kaldı.
Geçtiğimiz günlerde başkan yardımcıları arasında görev dağılımı da yapıldı. Bu dağılıma göre Metin Ok’a Yazı İşleri, Proje Etüd, Destek Hizmetleri, Park ve Bahçeler, Zabıta Müdürlükleri bağlandı. 2 dönemdir Başkan Yardımcısı olarak Bandırmalılara hizmet eden Ozan Onur’a bağlanan birimlerde ciddi bir değişiklik olmadığı görüldü. Onur’a Basın Yayın ve Halkla İlişkiler, Bilgi İşlem, Sosyal Yardım İşleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü bağladı. Geçtiğimiz dönemde de Başkan Yardımcısı olarak görev alan İsmail Ay’a da Teftiş Kurulu, Emlak İstimlak, İşletme ve İştirakler, Sağlık İşleri müdürlükleri bağlandı. Başkan Tolga Tosun 6 müdürlüğün kendine bağlı olarak devam etmesini istedi. Başkan yardımcılarına bağlanamayan ve doğrudan Başkan Tolga Tosun’un kendisine bağlı olan müdürlükler ise şöyle: Özel Kalem, Mali Hizmetler, İmar ve Şehircilik, Fen İşleri, Hukuk İşleri, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlükleri.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
FOTO GALERİ
KATEGORİDE ÖNE ÇIKANLAR
Bandırma Kız Yurdu