20.06.2019 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

BAŞKAN ERSOY GAZETECİLER İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ 11/01/2019

BAŞKAN ERSOY GAZETECİLER İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ 11/01/2019
Balıkesir’in Havran İlçesinde Belediye tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Körfez Bölgesinde görev yapan Gazetecilere kahvaltı verildi
Kahvaltıda Belediye Başkanı Emin Ersoy, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Kahvaltıda bir konuşma yapan Başkan Ersoy, “Hepinizin Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.Rahmetli olan Gazetecilerimize mevlam rahmet eylesin dedi.
DOĞRU ELEŞTİRİ SİYASETÇİYE YÖN VERİR
Başkan Ersoy konuşmasını şu cümleler ile sürdürdü.
“Tarafsız ve objektif basın, demokratik toplumların olmazsa olmazı, milli birliğin sağlanmasında, hak ve özgürlüklerin korunmasında önemli bir mihenk taşıdır. Şüphesiz ki basın mensupları, halkımızın kanaat ve beklentilerinin tarafsız bir şekilde gündeme taşıyıp kamuoyuyla paylaşarak hayati bir görevi yerine getirmektedir. Her an, her yerde ve büyük bir özveriyle görevinin başında olan basın çalışanları bu görevi ifa edebilmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmaktadır bizler yönetici pozisyonundaki kişiler olarak doğru eleştiriye her zaman açığız.İnsanız bilmeyerek hatalarımız olabilir bu noktada basının eleştirilerine her zaman dikkate alıyoruz dedi.
HAVRAN HALKI ARKAMIZDA OLMASAYDI BAŞARILI OLAMAZDIK
Emin Ersoy Beş yıllık görev süresini özetleyerek İlçemizde hayal denilen projeleri Büyükşehir Belediyemizin katkıları ile yüzümüzün akı ile başarıyla sonuçlandırdık.İlçemizin Alt ve Üst yapısını komple yeniledik.Şehrimizin çehresine yeni çeki düzen verdik.Yaya köprüsü,Arıtma Tesisi,Çocuk Parkları,Yeni Yaşam alanları,Kültürel ve Sportif faaliyetler ile Havran çok güzel bir sinerji yakaladı.
Bu hizmetleri yerine getirirken bizlere her zaman inan güvenen sabır gösteren arkamızda duran Havran Halkımıza Teşekkür ederim dedi.
Başkan Emin Ersoy Gazetecilerin sorularına tüm içtenliği ile cevapladı.
Toplu fotoğraf çekimi ile etkinlik sona erdi.
Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Asarlı,Daire Müdürleri Körfez’deki yerel ve Ulusal Basının Sahipleri ve temsilcileri katıldı.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
FOTO GALERİ
KATEGORİDE ÖNE ÇIKANLAR
Bandırma Kız Yurdu