20.06.2019 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

Bandırma Tenis Kulübünden ‘Bir Dikili Ağacın Olsun’ etkinliği 11/10/2018

Bandırma Tenis Kulübünden ‘Bir Dikili Ağacın Olsun’ etkinliği 11/10/2018

Bandırma Tenis Kulübü, “Bandırma 29 Ekim Cumhuriyet Tenis Turnuvası” ve “Bir Dikili Ağacın Olsun” etkinlikleri ile inşaat çalışmaları devam eden tesislerine 500 fidan dikecek.

Etkinlik ile ilgili bilgi veren Bandırma Tenis Kulübünün idari ve teknik sorumlusu Kemal Sönmez, “Bandırma Belediyesinden yap-işlet-devret modeli ile 20 yıllığına aldığımız bir arazi var. Şu an bir tenis kortumuz işler halde. Sosyal tesisimizin inşaatı devam ediyor. İlerleyen süreçte bir çocuk oyun parkı ve bir kort daha eklenmesi planlarımızda var. 2019 yılının Eylül ayında tamamen bitirmeyi planlıyoruz.  Bu tesis planlanırken ‘Betonu az, yeşili bol’ olsun istedik ve şimdi o yeşillendirme kısmındayız.  Bandırma Belediyesinin ve TEMA Vakfı’nın desteği ile yaklaşık 500 fidanı toprakla buluşturacağız. Okullardan öğrencilerin de katılımıyla güzel bir etkinlik planlıyoruz ve herkesi bekliyoruz” dedi.

29 Ekim Cumhuriyet Tenis Turnuvasının devam ettiğini de belirten Sönmez “Şu anda kulübümüzde en küçüğü 6 yaşında, en büyüğü 59 yaşında olmak üzere 100’e yakın sporcumuz var. Kulüp Başkanımız Doktor Hüseyin Erenler, ben de idari ve teknik sorumlu olarak görev yapıyorum” dedi.

“Bir Dikili Ağacın Olsun” etkinliği 24 Ekim Cuma günü saat 14.00’de Paşakent Mahallesindeki Bandırma Tenis Kulübü tesislerinde gerçekleştirilecek.

 

Ozan Ertuğrul

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
FOTO GALERİ
KATEGORİDE ÖNE ÇIKANLAR
Bandırma Kız Yurdu