15.12.2019 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

ASFALT TESİSİ ÜRETİME BAŞLADI 20/07/2019

ASFALT TESİSİ ÜRETİME BAŞLADI 20/07/2019

Bandırma Belediyesi Asfalt Üretim Tesisi bakım ve onarım çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt üretimine başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen bakım çalışmalarının tamamlanmasıyla uzun bir aranın ardından tesis tekrar asfalt üretimine başladı.
Bilindiği gibi asfalt üretim tesisi, yeni sezonda daha kaliteli üretim yapabilmek ve kentimizi güzelleştirmek adına bakıma alınmıştı. Üretilen ilk asfalt malzeme Belediye ekiplerince NATO Caddesinde yol onarım çalışmalarında kullanıldı.
Süreci yakından takip eden Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun, tesisin ihtiyacı olan donanımın sağlandığını belirterek: “Ekiplerimiz asfalt üretim tesisimizde üretime başladı. Kayıp olan zamanı kısa sürede telafi edeceğimizden, vatandaşlarımızın şikâyet ve taleplerine yönelik yol ve asfalt çalışmamızı en verimli şekilde yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.
Asfalt Tesisinin üretime geçmesiyle birlikte Belediye’ye bağlı ekipler yaz ayları boyunca kentimizin ihtiyaç duyulan bir çok noktasında yol yapım, onarım ve asfalt serim çalışmalarını yerine getirecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bandırma Kız Yurdu